Plan klas

Krzysztof KLem
Drukuj
Plan klas ZSP5 SP48 Białystok.


1 A1 B1 C1 D2 A2 B2 C2 D3 A3 B3 C
4 A4 B4 C5 A5 B5 C7 A8 A

1 A


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  Zajęcia pozalekcyjne
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
   
2.
8.55-9.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
   
3.
9.50-10.35
  Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Religia kat.
Harasimowicz
21
Język angielski
Lajdorf
207
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
WF
Półkośnik
MS30
WF
Półkośnik
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Religia kat.
Harasimowicz
21
  Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
6.
12.55-13.40
Język angielski
Lajdorf
112
    Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
7.
13.50-14.35
WF
Półkośnik
MS30
    Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
8.
14.45-15.30
    Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
   
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



1 B


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
      Rewalidacja2
PÓŁKOŚNIK
109
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Zajęcia pozalekcyjne
Misiejuk
109
Rewalidacja
Ponikarczyk
109
Rewalidacja3
PÓŁKOŚNIK
108
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Język angielski
Lajdorf
109
3.
9.50-10.35
WF
Misiejuk
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
WF
Misiejuk
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Religia kat.
Harasimowicz
109
Religia pr.
Kiczko
223
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
5.
11.50-12.35
Rewalidacja
Ponikarczyk
109
Rewalidacja2
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Język angielski
Lajdorf
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
109
6.
12.55-13.40
  WF
Misiejuk
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Rewalidacja1
Ponikarczyk
109
Rewalidacja3
PÓŁKOŚNIK
123
7.
13.50-14.35
    Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Rewalidacja1
Ponikarczyk
109
 
8.
14.45-15.30
    Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
   
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



1 C


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Język angielski
Lajdorf
108
  Zajęcia pozalekcyjne
Sasinowska
108
 
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
  Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
 
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
  Język angielski
Lajdorf
108
 
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Religia kat.
Harasimowicz
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
5.
11.50-12.35
WF
Sasinowska
MS41
WF
Sasinowska
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
WF
Sasinowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
6.
12.55-13.40
    Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
  Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
7.
13.50-14.35
    Religia kat.
Harasimowicz
108
  Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
8.
14.45-15.30
    Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
   
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



1 D


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język angielski
Lajdorf
112
    Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
    Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
  Język angielski
Lajdorf
207
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
4.
10.45-11.30
WF
Korzeniewska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
212
WF
Korzeniewska
MS30
5.
11.50-12.35
  Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
  Religia pr.
Kiczko
223
6.
12.55-13.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
   
7.
13.50-14.35
  Religia kat.
Borek
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
   
8.
14.45-15.30
  WF
Korzeniewska
MS30
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
   
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



2 A


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
  Język angielski
Lajdorf
107
2.
8.55-9.40
Język angielski
Lajdorf
107
  Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
  Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
3.
9.50-10.35
WF
Zajkowska
MS30
WF
Zajkowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Religia kat.
Borek
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
WF
Zajkowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Religia pr.
Kiczko
223
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
6.
12.55-13.40
Religia kat.
Borek
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
  Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
 
7.
13.50-14.35
  Zajęcia pozalekcyjne
Zajkowska
107
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
Religia pr.
Kiczko
223
 
8.
14.45-15.30
         
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



2 B


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
    WF1
Klimaszewski
MS30
2.
8.55-9.40
  WF1
Klimaszewski
MS30
    Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
3.
9.50-10.35
  Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Język angielski
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
  Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Język angielski
Nieścior
106
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
  Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
WF
Nieścior
MS30
 
7.
13.50-14.35
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
  Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
106
 
8.
14.45-15.30
         
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



2 C


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Język angielski
Lajdorf
102
 
2.
8.55-9.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
 
3.
9.50-10.35
  Język angielski
Lajdorf
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Zajęcia pozalekcyjne
Dąbrowska
102
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
  WF
Dąbrowska
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Religia kat.
Borek
102
    WF
Dąbrowska
MS30
7.
13.50-14.35
WF
Dąbrowska
MS41
      Religia kat.
Borek
102
8.
14.45-15.30
         
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



2 D


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
  WF
Dowejko
MS41
  Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Język angielski
Lajdorf
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
  Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Zajęcia pozalekcyjne
Dowejko
20
WF
Dowejko
MS41
5.
11.50-12.35
  Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
20
Język angielski
Lajdorf
20
 
6.
12.55-13.40
  WF
Dowejko
MS41
  Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
 
7.
13.50-14.35
      Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
20
 
8.
14.45-15.30
         
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



3 A


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Sokołowska
MS30
  WF
Sokołowska
MS30
Zajęcia pozalekcyjne
Sokołowska
113
 
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Język angielski
Lajdorf
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Język angielski
Lajdorf
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
5.
11.50-12.35
Religia kat.
Harasimowicz
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
  WF
Sokołowska
MS41
6.
12.55-13.40
  Religia kat.
Harasimowicz
113
     
7.
13.50-14.35
         
8.
14.45-15.30
         
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



3 B


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
     
2.
8.55-9.40
  Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
    Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
3.
9.50-10.35
Język angielski
Sołowianowicz
119
Język angielski
Sołowianowicz
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
  Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
WF
Rutkowska
MS30
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
119
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
WF
Rutkowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
WF
Rutkowska
MS30
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
  Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
 
7.
13.50-14.35
Zajęcia pozalekcyjne
Rutkowska
119
  Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
 
8.
14.45-15.30
      Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
119
 
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



3 C


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
      Język angielski
Sołowianowicz
123
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
  Język angielski
Sołowianowicz
123
  Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
  Zajęcia pozalekcyjne1
PÓŁKOŚNIK
123
  Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
123
5.
11.50-12.35
  Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
WF
PÓŁKOŚNIK
DS1
6.
12.55-13.40
  Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
 
7.
13.50-14.35
  WF
PÓŁKOŚNIK
MS30
  WF
PÓŁKOŚNIK
MS30
 
8.
14.45-15.30
      Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
108
 
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



4 A


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język polski
Brzezińska
202
WF
Zajko
DS2
Informatyka1
Klem
142
   
2.
8.55-9.40
Matematyka
Winkiewicz
206
WF
Zajko
DS2
Muzyka
Rodziewicz
216
Religia kat.
Harasimowicz
21
WF
Zajko
DS2
3.
9.50-10.35
Przyroda
Szymańska
125
Język polski
Brzezińska
202
Język polski
Brzezińska
202
Język angielski
Sołowianowicz
124
WF
Zajko
DS2
4.
10.45-11.30
WF
Zajko
DS1
Plastyka
Molska
203
WF
Zajko
DS2
WF
Zajko
DS1
Język polski
Brzezińska
202
5.
11.50-12.35
WF
Zajko
DS1
Historia
Paszko
205
WF
Zajko
DS2
WF
Zajko
DS1
Język polski
Brzezińska
202
6.
12.55-13.40
Zajęcia z wychowawcą
Rodziewicz
216
Język angielski
Sołowianowicz
124
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
7.
13.50-14.35
Religia kat.
Harasimowicz
21
WDŻWR
Kotyńska
211
Przyroda
Szymańska
125
Technika
Klem
141
Język angielski
Sołowianowicz
124
8.
14.45-15.30
      Informatyka2
Klem
142
 
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



4 B


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Matematyka
Lewończuk
218
  Muzyka
Rodziewicz
216
Zajęcia z wychowawcą
Sołowianowicz
124
Informatyka2
Klem
142
2.
8.55-9.40
Przyroda
SZYMAŃSKA
129
Informatyka1
Klem
142
Matematyka
Lewończuk
218
Język polski
Brzezińska
202
Język angielski
Sołowianowicz
124
3.
9.50-10.35
WF
Klimaszewski
DS1
WF
Klimaszewski
DS2
Język angielski
Sołowianowicz
124
Technika
Klem
141
Przyroda
SZYMAŃSKA
129
4.
10.45-11.30
Język polski
Brzezińska
202
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Brzezińska
202
WF
Klimaszewski
MS41
WF
Klimaszewski
DS1
5.
11.50-12.35
Język polski
Brzezińska
202
Język polski
Brzezińska
202
Plastyka
Molska
203
Religia kat.
Harasimowicz
21
Religia pr.
Kiczko
223
 
6.
12.55-13.40
Religia kat.
Harasimowicz
21
Matematyka
Lewończuk
218
Religia pr.
Kiczko
223
Matematyka
Lewończuk
218
 
7.
13.50-14.35
  Historia
Paszko
205
     
8.
14.45-15.30
  WDŻWR
Kotyńska
202
     
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



4 C


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Chyża
MS41
  Matematyka
Lewończuk
218
   
2.
8.55-9.40
Matematyka
Lewończuk
218
WF
Chyża
DS1
WF
Chyża
DS1
Informatyka2
Klem
142
Język polski
Brzezińska
202
3.
9.50-10.35
Język angielski
Lajdorf
207
Technika
Klem
141
Muzyka
Rodziewicz
216
Język polski
Brzezińska
202
Język polski
Brzezińska
202
4.
10.45-11.30
Zajęcia z wychowawcą
Lajdorf
207
Przyroda
SZYMAŃSKA
129
Język angielski
Lajdorf
207
Język polski
Brzezińska
202
Przyroda
SZYMAŃSKA
129
5.
11.50-12.35
Religia kat.
Borek
212
Język angielski
Lajdorf
207
Informatyka1
Klem
142
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
Historia
Paszko
205
6.
12.55-13.40
  Język polski
Brzezińska
202
Religia pr.
Kiczko
223
Plastyka
Molska
203
 
7.
13.50-14.35
  Matematyka
Lewończuk
218
  Matematyka
Lewończuk
218
 
8.
14.45-15.30
      WF
Chyża
MS41
 
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



5 A


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  WF
Chyża
DS1
WF
Chyża
DS1
   
2.
8.55-9.40
WF
Chyża
DS1
Historia
Paszko
205
Język polski
Wardowicz
208
Biologia
Szymańska
125
Informatyka1
Klem
142
3.
9.50-10.35
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
Język angielski
Sołowianowicz
124
4.
10.45-11.30
Historia
Paszko
205
Język polski
Wardowicz
208
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
212
Technika
Klem
141
Muzyka
Rodziewicz
216
5.
11.50-12.35
Język angielski
Sołowianowicz
124
Zajęcia z wychowawcą
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Geografia
Bartoszuk
211
Matematyka
Winkiewicz
206
6.
12.55-13.40
Matematyka
Winkiewicz
206
Plastyka
Molska
203
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Wardowicz
208
Religia pr.
Kiczko
223
7.
13.50-14.35
Religia kat.
Borek
212
  Informatyka2
Klem
142
WF
Chyża
DS2
 
8.
14.45-15.30
WDŻWR
Kotyńska
202
       
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



5 B


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Matematyka
Winkiewicz
206
    Matematyka
Winkiewicz
206
 
2.
8.55-9.40
WF
Klimaszewski
DS2
Matematyka
Winkiewicz
206
Informatyka1
Klem
142
Język angielski
Nieścior
124
 
3.
9.50-10.35
Język angielski
Nieścior
124
Historia
Paszko
205
Geografia
Bartoszuk
211
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
4.
10.45-11.30
Religia kat.
Borek
212
Biologia
Szymańska
125
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Technika
Klem
141
5.
11.50-12.35
Historia
Paszko
205
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Plastyka
Molska
203
Religia kat.
Borek
212
6.
12.55-13.40
Zajęcia z wychowawcą
Paszko
205
Muzyka
Rodziewicz
216
WF
Klimaszewski
DS1
WF
Klimaszewski
MS41
Język angielski
Nieścior
124
7.
13.50-14.35
  WF
Klimaszewski
DS1
Język angielski
Nieścior
124
   
8.
14.45-15.30
    Informatyka2
Klem
142
   
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



5 C


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Brzezińska
202
Język polski
Brzezińska
202
 
2.
8.55-9.40
Informatyka2
Klem
142
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Brzezińska
202
Matematyka
Winkiewicz
206
 
3.
9.50-10.35
Język polski
Brzezińska
202
WF
Zajko
DS1
Technika
Klem
141
Geografia
Bartoszuk
211
Informatyka1
Klem
142
4.
10.45-11.30
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Brzezińska
202
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
21
Biologia
Szymańska
125
Matematyka
Winkiewicz
206
5.
11.50-12.35
Matematyka
Winkiewicz
206
Plastyka
Molska
203
Język angielski
Sołowianowicz
124
Zajęcia z wychowawcą
Brzezińska
202
Muzyka
Rodziewicz
216
6.
12.55-13.40
WF
Zajko
DS1
Historia
Paszko
205
WF
Zajko
DS2
WF
Zajko
DS1
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
21
7.
13.50-14.35
Historia
Paszko
205
      Język polski
Brzezińska
202
8.
14.45-15.30
         
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.



7 A


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Informatyka1
Klem
142
Informatyka2
Klem
142
Język polski
Wardowicz
208
Fizyka
Kałmucka
218
Chemia
Zieniuk
217
2.
8.55-9.40
Biologia
Szymańska
125
Chemia
Zieniuk
217
Geografia
Bartoszuk
211
Geografia
Bartoszuk
211
WF1
Klimaszewski
DS1
3.
9.50-10.35
Matematyka
Winkiewicz
206
Fizyka
Kałmucka
218
Matematyka
Winkiewicz
206
Biologia
Szymańska
125
WF1
Klimaszewski
DS1
4.
10.45-11.30
Język polski
Wardowicz
208
WF1
Klimaszewski
DS1
Plastyka
Molska
203
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język angielski
Sołowianowicz
124
5.
11.50-12.35
Język polski
Wardowicz
208
WF1
Klimaszewski
DS1
Język niemiecki
Misiejuk
129
Matematyka
Winkiewicz
206
Zajęcia z wychowawcą
Wardowicz
208
6.
12.55-13.40
Język angielski
Sołowianowicz
124
Matematyka
Winkiewicz
206
Religia kat.
Borek
212
Historia
Paszko
205
Religia kat.
Borek
212
7.
13.50-14.35
WF
Zajko
DS1
Muzyka
Rodziewicz
216
WF
Zajko
DS1
Język polski
Wardowicz
208
Język niemiecki
Misiejuk
207
8.
14.45-15.30
WF
Zajko
DS1
Język polski
Wardowicz
208
WF
Zajko
DS1
WF
Zajko
DS1
Historia
Paszko
205
9.
15.35-16.20
WDŻWR
Kotyńska
202
Język polski
Wardowicz
208
  WF
Zajko
DS1
.....
Data publikacji: 31.08.2021.



8 A


  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Klimaszewski
DS1
Chemia
Zieniuk
217
Geografia
Bartoszuk
211
Informatyka1
Klem
142
 
2.
8.55-9.40
Historia
Paszko
205
Fizyka
Kałmucka
218
Matematyka
Winkiewicz
206
Fizyka
Kałmucka
218
Chemia
Zieniuk
217
3.
9.50-10.35
WOS
Paszko
205
Zajęcia z wychowawcą
Artysiewicz
216
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
WF
Klimaszewski
DS1
Język polski
Wardowicz
208
4.
10.45-11.30
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Język angielski
Sołowianowicz
124
Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Wardowicz
208
5.
11.50-12.35
Biologia
Szymańska
125
Język angielski
Sołowianowicz
124
WF
Klimaszewski
DS1
Język polski
Wardowicz
208
Język angielski
Sołowianowicz
124
6.
12.55-13.40
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Informatyka2
Klem
142
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
Język niemiecki
Misiejuk
129
7.
13.50-14.35
Język polski
Wardowicz
208
Język niemiecki
Misiejuk
129
  WOS
Paszko
205
Historia
Paszko
205
8.
14.45-15.30
  WF
Klimaszewski
DS1
  EdB
Misztal
205
 
9.
15.35-16.20
        .....
Data publikacji: 31.08.2021.


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl