ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PRZEDSZKOLE >>> Aktualności
Aktualności_przedszkolne

prze87 logo 300 male

witamyDYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU- 2019/20

Drukuj

Dyżur wakacyjny w przedszkolu

 W związku z pełnionym dyżurem wakacyjnym przypadającym w tym roku szkolnym w miesiącu sierpniu, informujemy Rodziców o możliwości deklarowania dzieci w terminie:

16.06.2020- 24.06.2020 do godz. 15.00

Należy  wypełnić wstępną  deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie dyżuru wakacyjnego , ze wskazaniem terminu . Deklaracje należy dostarczyć do szkoły w wersji papierowej lub wysłać ich skany meilem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na dyżur wakacyjny kwalifikowane będą dzieci wyłącznie rodziców pracujących. Informujemy, iż nastąpi również reorganizacja składu grup zgodnie z procedurami bezpieczeństwa, zaleceniami GIS, MEN i MZ, mając na względzie również warunki lokalowe i organizacyjne przedszkola.

Dodatkowo informujemy, że w wyjątkowej sytuacji istnieje możliwość zapisania dziecka na miesiąc lipiec do Przedszkola Samorządowego Nr 77 przy ul. Rumiankowej w Białymstoku. Będzie to również zależało od ilości miejsc , jakimi będzie dysponować placówka, po przyjęciu swoich wychowanków , którzy mają gwarantowane pierwszeństwo .

Apelujemy do Rodziców o przemyślane decyzje w związku z posłaniem dziecka do innej placówki podczas pandemii wywołanej przez wirus COVID-19 z uwagi na trudne warunki reżimu sanitarnego, który nie jest łatwy do funkcjonowania dla dziecka.

W późniejszym wyznaczonym terminie po wstępnej deklaracji Rodzice będą zobowiązani do wypełnienia odpowiednich dokumentów, oświadczeń i upoważnień zgodnie z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Miasta Białegostoku

Prosimy Rodziców o przestrzeganie wyznaczonych terminów wstępnej deklaracji.

 

DEKLARACJA LIPIEC.PDF

DEKLARACJA UCZESTNICTWA DZIECKA.PDF

OŚWIADCZENIE LIPIEC.PDF

OŚWIADCZENIE_SIERPIEŃ.PDF

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO- POŻEGNANIE 6-LATKÓW- 2019/20

Drukuj

ZAPROSZENIE

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z grup: Jagódki, Pszczółki, Jeżyki i Biedronki oraz Rodziców na spotkanie z okazji Zakończenia Przedszkola, które odbędzie się na placu zabaw o godzinie 16.30.

 

22.06.2020r.- grupa Biedronki

23.06.2020r.- grupa Jeżyki

24.06.2020r.- grupa Pszczółki

25.06.2020r. –grupa Jagódki

 

ZOSTAŃ W DOMU Z DOBROMISIEM- 2019/20

Drukuj

Serdecznie zapraszamy

do udziału w akcji  #zostańwdomu z Dobromisiem organizowanej  przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku, za pośrednictwem mediów elektronicznych. Ma ona na celu utrwalenie zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci w wieku 5-9 lat. Z myślą o nich, co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zostanie zamieszczona bajka edukacyjna. Dzięki prowadzonej akcji możliwe będzie prezentowanie treści dotyczące zagrożeń wynikających z nieostrożnego bądź niewłaściwego zachowania w domu, w lesie, nad wodą czy w kontakcie z nieznajomym. 

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest wykonanie pracy plastycznej, plakatu, gry planszowej, komiksu, kolażu itp. w odniesieniu do bajki edukacyjnej, sfotografowanie jej, a następnie przesłanie zdjęcia do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  . 

Szczegółowe informacje na stronie: http://podlaska.policja.gov.pl/pod/aktualnosci/64380,ZOSTANWDOMU-Z-DOBROMISIEM.html

 

UWAGA !!!

Drukuj

W DNIACH 3-14 CZERWCA 2020r PRZEDSZKOLE I SZKOŁA BĘDĄ NIECZYNNE
Z POWODU WYKRYCIA U JEDNEGO Z PRACOWNIKÓW OBSŁUGI ZAKAŻENIA COVID-19.

 

UWAGA ZWROT KSIĄŻEK Z BIBLIOTEKI-2019/20

Drukuj

UWAGA !

PROSIMY O ZWROT KSIĄŻEK Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ ZSP 5. KSIĄŻKI NALEŻY ZWRACAĆ DO KARTONU, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W PRZEDSIONKU SZKOŁY, ZATYTUŁOWANEGO BIBLIOTEKA PRZEDSZKOLE.

   

UWAGA PRACA PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM-2019/20

Drukuj

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI PRACY PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM:

PRACA PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM.PDF

 

Galeria serduszek przedszkolaków dla Św, Jana Pawła II- 2019/20

Drukuj

nina gr vi Copy dawid z gr 3 Copy lena sz gr 2 okCopy20200518 193207 Copy

                       NINA GR VI                                  DAWID Z. GR III                                 LENA SZ. GR.II                                           DANUSIA GR.VI

 

inicjatywa serduszko dla Jana Pawła II- 2019/20

Drukuj

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w inicjatywie, szczegóły w pliku poniżej:

SERDUSZKO DLA JANA PAWŁA II.PDF

 


Strona 10 z 36

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.