ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PRZEDSZKOLE
Aktualności_przedszkolne

prze87 logo 300 male

witamyZaproszenie na "Jasełka przedszkolne"

Drukuj

Schowek02

 

Ogłoszenie Jasełka 2017

Drukuj

dr rodz

Z powodu wzmożonej liczby zachorowań i długotrwałych nieobecności w przedszkolu naszych małych aktorów, zmuszeni jesteśmy przełożyć termin planowanych na 21 grudnia 2017r. „Przedszkolnych Jasełek”. Zostaną one zaprezentowane Państwu w styczniu 2018r. Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Dominik Sidz nagrodzony 2017

Drukuj

dominik

Dominik Sidz z grupy Jagódki zajął II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez

Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

<<<powiększ foto>>>

 

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci .... Grudzień 2017

Drukuj

frontDSC 1864,,Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.
Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci’’

 Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, kiedy znalazły się blisko niego. Św. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz pań w przedszkolu. Na zakończenie wizyty wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi pracami przedstawiającymi Mikołaja. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy bibliotece szkolnej i samorządowi uczniowskiemu w przygotowaniu naszej uroczystości.

<<< GALERIA >>>

 

"Choinki Jedynki"-2017

Drukuj

250poziom img 1000Praca plastyczna Olgierda z grupy Jagódki zakwalifikowała się do konkursu ,,Choinki Jedynki" organizowanego przez fundację Anny Dymnej ,,Mimo Wszystko". Będzie ona zlicytowana na rzecz tej fundacji, a o  wszystkim będziemy mogli usłyszeć w programie 1 Polskiego Radia. Trzymamy kciuki za jak najwyższą kwotę wykupu.

<<< powiększ foto >>>

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia - galeria 2017

Drukuj

frontDSC 1573W dniu 24 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia przedszkolaki przyszły ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przybyły misie duże, małe, kolorowe i puchate a każdy był piękny i wyjątkowy. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, śpiewanie piosenek, misiowe tańce .Rozstrzygnięto również wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny ,,Mój ukochany Miś’’. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału za rok.

 

Festiwal Piosenki Dla Pani Jesieni 2017

Drukuj

frontDSC 1349

17.11.2017r.w naszym przedszkolu rozgościła się piękna, kolorowa i rozśpiewana Pani Jesień. Dzieci z wszystkich grup wzięły bowiem udział w Festiwalu Piosenki Dla Pani Jesieni. Przedszkolaki zostały świetnie przygotowane przez swoje panie, a ich stroje były jak zwykle bardzo kolorowe i pomysłowe. To zasługa przede wszystkim rodziców, którzy włożyli dużo wysiłku w przygotowanie przebrań dla naszych małych artystów.

Po wszystkich występach nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Jesienny liść’’, organizowanego przez Bibliotekę szkolną ZSP nr 5 w Białymstoku. Dyplomy i nagrody wręczył Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński. Gratulujemy. <<<<GALERIA>>>>

 

Najmłodsza nasza artystka - 2017

Drukuj
400 artyst wicinkaOliwia Musiaka, z grupy Jagódki, wzięła udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Fundację Przedsiębiorczości Gdańska. Była jedną z najmłodszych uczestników konkursu, wygrała ze starszymi kolegami i koleżankami z całego kraju. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
 

Dla dzieci w Aleppo -2017

Drukuj

400 IMG 20171122 142711845Dzieci z grupy "Jagódki" przygotowały kartkę świąteczną dla dzieci i młodych w Aleppo, Syria. Jest to akcja Wolontariatu Misyjnego Młodzi Światu, która zaprasza do wysyłania kartek dla dzieci z Syrii. Celem akcji jest zwrócenie uwagi Wszystkich ludzi na potrzebę przestrzegania pokoju. Na gruncie przedszkolnym zachęcamy nasze dzieci do zgodniej zabawy i okazywania sobie wzajemnego szacunku.

<<<<powiększ foto>>>>

 


Strona 36 z 38