SPORT w SZKOLE >>> SIATKÓWKA
SIATKÓWKA

Orlik Volleymania 2013

front28.09.2013r chłopcy z klasy Is wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej ''Orlik Volleymania'', chłopcy zajęli miejsca 9-12, przy pięknej pogodzie na boiskach trawiastych i bardzo dobrej organizacji zawodów.
Liderem zespołu był Daniel Rudnicki, niestety po jego kontuzji wejście do pierwszej ósemki było niemożliwe.
Warto jednak pamiętać, że piłka siatkowa jest grą zespołową i największe sukcesy osiągamy kiedy zespół tworzy zgrany team i każdy zawodnik pracuje na sukces zespołu.

Trener Lucyna Dobrzyńska

<<<galeria>>>

Siatkówka Bielsk Podlaski

frontDnia 17 X 2012, odbyły się zawody w siatkówkę w Bielsku Podlaskim. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z drugiej klasy. Po decydującym starciu z drużyną z Bielska nasze siatkarki zajęły 3 miejsce. Kapitanem drużyny jest Kamila Dębowska z 2s a statuetkę najleszej zawodniczki otrzymała Zuzanna Florczak z 3s.

napispaper

Nasze SIATKARKI WYGRAŁY