ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SPORT w SZKOLE >>> LEKKATLETYKA
LEKKATLETYKABiegi przełajowe 2013

Drukuj

frontDnia 10.10.13r. odbyła się gimnazjada miasta Białegostoku w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta zajęły V miejsce, a chłopcy VI. W finale wojewódzkiej gimnazjady w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się 19.10.13r. Kaliszewski Jakub zajął III msc. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

napisgoogle2

 

Sztafeta przelaje 2012

Drukuj

frontDnia 11.10.2012 r. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Nasi lekkoatleci w dziesięcioosobowych reprezentacjach dziewcząt i chłopców PG nr 18 dali z siebie wszystko, jednak tym razem nie odnieśliśmy sukcesu. Dziewczyny uplasowały się na piątej a chłopcy na szóstej pozycji.

relacja fotograficzna
Natalia Sołowiej

G A L E R I A

 

Biegi przełajowe 2012

Drukuj

frontWe wtorek 2 października nasi uczniowie uczestniczyli w biegach przełajowych. Nie obyło się oczywiście bez sukcesów z ich udziałem. Martyna Januć z klasy 2L zajęła 2 miejsce, oraz Damian Smołko z 2L i Andrzej Murawski z 2k zajęli kolejno 2 i 4 miejsce, tym samym kwalifikując się do biegów wojewódzkich. Gratulujemy :)

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Wyjątkowe fotografie pokazujące klimat zawodów wykonały uczennice PG 18:

Baczyńska Kamila klasa 3l
Sołowiej Natalia klasa 2a

 

Galeria1         Galeria 2

 

 

Liga miasta Białegostoku w lekkoatletyce 2012

Drukuj
front
Dnia 25.09.2012r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyła się liga miasta Białegostoku w lekkoatletyce. Dziewczyny i chłopcy zajęli II miejsce! Skład Dziewcząt: Martyna Januć, Jaonna Janowicz, Aleksandra Dawidowicz, Anna Kalinowska, Weronika Wilimas, Gabriela Kujawa, Joanna Małyszko, Magdalena Skrzyniarz, Marlena Jasiuk, Natalia Tarasiuk, Anna Bura, Martyna Nasuta, Katarzyna Jodzio, Anita Trejgo i Kamila Baczyńska. Skład chłopców: Damian Miluski, Kuba Liniewicz, Mariusz Orzel, Artur Dakowicz, Krystian Grabowski, Mateusz Zdanio, Mateusz Janicki, Andrzej Murawski, Patryk Pietruczuk, Karol Pucel, Marcin Parfieniuk, Radek Gutowski, Mateusz Łapiński, Piotr Czarnowski i Marcin Gil. Wszystkim lekkoatletom dziękujemy za wysiłek!
Weronika Wilimas IIL
 

Wielki sukces sportowy!!!

Drukuj

 

WIELKI SUKCES ABSOLWENTÓW PG 18 !!!

22 lipca w Krakowie zakończono rywalizację w ramach
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
.
Nasi uczniowie reprezentujący województwo podlaskie sprawili wielką niespodziankę.

Więcej…
 


Strona 2 z 6