ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2013 >>> Stoisko piłki koszykowej

Stoisko piłki koszykowej

Drukuj

     19 marca 2013 w Publicznym Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku podczas imprezy o nazwie „ Trzymaj formę”. Na sali gimnastycznej ponowane było stoisko piłki koszykowej, które zorganizowali nauczyciele PG 18 : Jacek Klimaszewski i Zbigniew Zajko.

     Część informacyjna stoiska zawierała opis najważniejszych sukcesów PG 18 ze zdjęciami naszych uczniów i trenerów, materiały informacyjne o naszej szkole a także ulotki dotyczące naboru do klasy sportowej o profilu koszykówka.

     Okazałe puchary i statuetki stanowiły doskonałą dekorację i uzupełnienie ekspozycji. Na laptopie emitowane były filmy szkoleniowe: Trening koszykówki – ćwiczenia metodyczne oraz fragmenty meczów ligi NBA i WNBA.

     Stoisko obsługiwali koszykarze reprezentacji naszej szkoły ubrani w stroje sportowe.

fotDSC02052

fotDSC02053

fotDSC02054

fotDSC02055

fotP1070228