ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2013 >>> Rusz głową

Rusz głową

Drukuj

KONKURSU „ RUSZ GŁOWĄ”

           W związku z „DZIENIEM OTWARTYM” W PG 18 w naszej bibliotece zorganizowaliśmy Konkurs „ Rusz głową - gry planszowe”. W imprezie tej wzięły udział uczennice z SP 21 w Białymstoku. Konkurs miał charakter zabawowy, ale jego uczestniczki musiały wykazać się wiedzą o ekologii i Europie. Zadania zostały pogrupowane w kilkunastu kategoriach, np. ZIELONO MI, , QUIZ O EUROPIE, TRUDNE SŁOWA, PUZZLE – MAPA EUROPY. W czasie trwania konkursu wszystkie dziewczęta wykazały się determinacją i chęcią zwycięstwa. Nad sprawnym przebiegiem zmagań czuwali starsi koledzy - uczniowie naszej szkoły z klasy II A.

Zwyciężczynie otrzymali wspaniałe nagrody, tj. książki SKARBY UNESCO, albumy przyrodnicze oraz inne drobnostki. Każda uczennica otrzymała smakowite jabłuszko
i słodki lizaczek.

Poza konkursem z gier planszowych skorzystali wszyscy chętni uczniowie odwiedzający w tym dniu naszą szkołę.

                                                       Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Katarzyna Rodziewicz i Maria Białasz

<<<GALERIA>>>