TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2013 >>> Przez żołądek do serca turysty, czyli kulinarna mapa Podlasia

Przez żołądek do serca turysty, czyli kulinarna mapa Podlasia

Trzymaj formę – geografia

Podczas Dnia Otwartego, pod okiem nauczycieli geografii, uczniowie klasy II B prezentowali swoje projekty edukacyjne o tematyce turystycznej – „Podróże kształcą – poznaj Europę” oraz „Przez żołądek do serca turysty, czyli kulinarna mapa Podlasia”.

Zachęcały one do poznania ciekawych miejsc w krajach europejskich oraz całkiem bliskich zakątków Ziemi Podlaskiej.

Obok obejrzenia prezentacji multimedialnych, zwiedzający zostali zaproszeni na degustację specjałów podlaskiej kuchni. Można było posmakować m.in. babki i placków ziemniaczanych, sękacza, pieczywa czy kwaszonych ogórków.

Stoisko geograficzne cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród gości i uczniów naszej szkoły.

Nauczyciele geografii

fotDSC02144