TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2013 >>> Konkurs klas VI „Trzymaj formę” we współczesnym świecie”

Konkurs klas VI „Trzymaj formę” we współczesnym świecie”

II Powiatowy Konkurs Wiedzowy dla klas szóstych „Ekologiczny tryb życia – czyli „Trzymaj formę” we współczesnym świecie”

Po raz kolejny w ramach Dnia Otwartego (19.03.2013r.)w naszym gimnazjum odbył się konkurs wiedzowy dla klas szóstych ze szkół podstawowych z Białegostoku i Powiatu Białostockiego.

Konkurs polegał na rozwiązaniu przez grupy uczniów zadań z różnych dziedzin, o różnym poziomie trudności. Dzieci sprawdziły swoją wiedzę z przyrody, matematyki, języka polskiego, ochrony środowiska, pojawiły się również treści ekologiczne. Największą niespodziankę sprawiła konkurencja sportowa – uczniowie musieli zagrać w kręgle.

Zwycięzcy:

I miejsce – SP w Zawadach

II miejsce – SP nr 44 w Białymstoku

III miejsce – SP w Tołczach

Wyróżnienia:

1. SP nr 1 w Białymstoku,
  2. Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Franciszka Blachnickiego.

Konkurs został objęty patronatami: Prezydenta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego oraz Starosty Powiatu Białostockiego – Pana Wiesława Pusza.

<<<<GALERIA>>>