WOLONTARIAT >>> akcje wolontariatu >>> Wigilia wolontariuszy 2012

Wigilia wolontariuszy 2012

front20 grudnia 2012 spotkaliśmy się w naszej szkole na wspólnej Wigilii. Do przygotowań zaprosiliśmy podopiecznych stowarzyszenia „ My dla Innych” wraz z ich rodzicami i opiekunami oraz pracowników i prezesa stowarzyszenia, a także uczniów-wolontariuszy SP 44 wraz z opiekunem. Na początku wspólne ubieranie choinki dostarczonej przez pana leśniczego w ramach akcji fundacji Arka „Choinki Nadziei”. Następnie rozpoczęliśmy wieczerzę przy akompaniamencie muzycznym w wykonaniu studentów ze szkoły muzycznej. Najpierw oczywiście był opłatek i życzenia, następnie spożywanie przygotowanych wcześniej przez uczestników potraw. Po wieczerzy były prezenty i zdjęcia z Mikołajem. Na koniec wspólne śpiewaliśmy kolędy, również w wersji karaoke. Podopieczni stowarzyszenia „My dla Innych” przygotowali solowe występy z kolędami. Spotkanie uświetnił występ uczennic z klasy 2 a, które przygotowały inscenizację ponadczasowej „Opowieści Wigilijnej”.

Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękuję za ogromną pracę, którą włożyli w organizację tego przedsięwzięcia.

Elżbieta Bołbot

<GALERIA>