REKORDY >>> LEKKATLETYKA >>> Biegi przełajowe 2012

Biegi przełajowe 2012

frontWe wtorek 2 października nasi uczniowie uczestniczyli w biegach przełajowych. Nie obyło się oczywiście bez sukcesów z ich udziałem. Martyna Januć z klasy 2L zajęła 2 miejsce, oraz Damian Smołko z 2L i Andrzej Murawski z 2k zajęli kolejno 2 i 4 miejsce, tym samym kwalifikując się do biegów wojewódzkich. Gratulujemy :)

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Wyjątkowe fotografie pokazujące klimat zawodów wykonały uczennice PG 18:

Baczyńska Kamila klasa 3l
Sołowiej Natalia klasa 2a