ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2012 >>> Spotkanie z Rozalią Mancewicz - Trzymaj Formę 2012

Spotkanie z Rozalią Mancewicz - Trzymaj Formę 2012

Drukuj

P1150451

W „sali lustrzanej”, występującej również pod nazwą „sali do aerobiku” odbyło się spotkanie uczennic naszego gimnazjum z Miss Polonia (tudzież królową Anną Jagiellonką) - Rozalią Mancewicz. Sympatyczna i niezwykle kontaktowa, pani Rozalia, opowiedziała o swojej drodze na szczyt konkursu piękności. Podzieliła się ciekawostkami z życia wielkich gwiazd, anegdotkami zza kulis. Ale przede wszystkim udzieliła nam kilku ważnych wskazówek.

Mówiła jak ważna jest znajomość języków obcych i to nie tylko angielskiego, ale również niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego. Zademonstrowała też próbkę swoich umiejętności z bezbłędnym angielskim akcentem (pani Rozalia urodziła się w Australii).

>> Galeria zdjęć <<

Korzystając z okazji przećwiczyłyśmy, pod czujnym okiem specjalistki, odpowiednią postawę i chód modelki (szczególnie panie: Rećko, Kalina, Bołbot i Białasz). Nasze panie mają szansę wystąpić w kategorii „Miss Seniorek” lub „Miss Babcia”. Rozalia Mancewicz ceni sobie szczerość, uczciwość, odwagę, wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka. Za bardzo ważne uważa więzi  rodzinne, ponieważ w chwilach trudnych, zwątpienia, rezygnacji, rodzina zawsze „stoi murem” za nią. Na co dzień chodzi w dżinsach, obiera ziemniaki, karmi zwierzęta, jeździ samochodem, uczy się i pracuje.