TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2012 >>> Interdyscyplinarny konkurs dla uczniów klas VI - Trzymaj Formę 2012

Interdyscyplinarny konkurs dla uczniów klas VI - Trzymaj Formę 2012

herbstar_pow

Wzięło w nim udział 9 zespołów ze szkół podstawowych z Białegostoku (SP nr 1, SP nr 8, SP nr 12, SP nr 21, SP nr 44, SP nr 49, SP nr 50), a także z Niewodnicy i Białostoczku koło Kurian.

Konkurs został objęty patronatami: Prezydenta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego oraz Starosty Powiatu Białostockiego – Pana Wiesława Pusza.

Konkurs polegał na rozwiązaniu przez grupy zadań z różnych dziedzin, o różnym poziomie trudności. Dzieci sprawdziły swoją wiedzę z przyrody, matematyki, języka polskiego, ochrony środowiska.

Jedną z jurorek w konkursie była Miss Polonia Pani Rozalia Mancewicz, która oceniała sposób, w jaki zespoły opisywały swoje szkoły.

>> Galeria zdjęć <<

Zwycięzcy:

I miejsce – SP nr 1
II miejsce – SP 44

III miejsce – SP 49

Wyróżnienia:

SP w Niewodnicy
SP nr 12
SP nr 50

Dzięki temu, że konkurs miał zapewnionych sponsorów (SM „Słoneczny Stok”, Starostwo Powiatowe w Białymstoku, PPUH „Czyścioch”, Departament Edukacji UM w Białymstoku, Rada Rodziców) wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

Joanna Fiłończuk,
Bożena Sobolewska,