TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2012 >>> Trzymaj Formę - Dzień Otwarty - Święto Szkoły 2012 - strona główna

Trzymaj Formę - Dzień Otwarty - Święto Szkoły 2012 - strona główna

P1150453Dnia 21.03.2012 w naszej szkole miał miejsce Dzień Otwarty pod hasłem „Trzymaj Formę” połączony ze Świętem Szkoły. Towarzyszyło temu szereg imprez, konkursów i ciekawych wydarzeń.

Podczas Dnia Otwartego uczniowie szkół podstawowych oraz wszyscy goście mogli obejrzeć nasze gimnazjum, zapoznać się z hodowlami szkolnymi oraz z ofertą klas, które będą funkcjonować w następnym roku szkolnym w PG nr 18.

Wszyscy byli witani serdecznie sałatką owocową SU. A uczniowie nagradzani w naszych konkursach, oprócz tradycyjnych nagród rzeczowych, otrzymywali również jabłko - symbol zdrowego żywienia.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia Uśmiech

Relację przygotowały panie:
Barbara Szymańska,
Joanna Fiłończuk.

Relacja z imprezy:

Przybycie gości
Rozpoczęcie imprezy na dużej sali gimnastycznej

Propozycje Samorządu Uczniowskiego:

Stoiska klas profilowanych
Taniec renesansowy
Interdyscyplinarny konkurs dla uczniów klas VI
Spotkanie z Miss Polonia - Rozalią Mancewicz