ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PRZEDSZKOLE >>> Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Drukuj

Nasze przedszkolaki zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej by w ten sposób podziękować swoim paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa Pszczółek i Tygrysków przygotowała króciutkie przedstawienie oraz film z życzeniami. Zaprezentowały się najpiękniej i najlepiej jak umiały. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek przygotowany przez dzieci. Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński złożył swoim pracownikom życzenia zdrowia i wielu satysfakcji w pracy z dziećmi.

Nauczyciele i pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom i rodzicom za pamięć, życzenia i miłe słowa.

1

1 2 3 4

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.