PRZEDSZKOLE >>> Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

W piątek, po raz pierwszy w naszym przedszkolu, świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tego powodu zaprosiliśmy wszystkich przedszkolaków do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. Przedszkolaki w tym dniu przyszli ubrani w kropki. Przedszkolne obchody Dnia Kropki rozpoczęliśmy od ,,kropkowego” tańca. Następnie dzieci w swoich salach kolorowały kropkowe malowanki, układały ,,kropkowe” gąsienice oraz tworzyły piękne bajkowe "kropkowe" drzewa. Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia w kropkowej ramce oraz dzieci  otrzymały dyplomy Dnia Kropki.
ilustracja
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14