Uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu „Ziemia- Zielona Wyspa”

front konkurs

16 czerwca 2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 5 odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu wokalno-recytatorskiego o tematyce przyrodniczo-ekologicznej pod hasłem „Ziemia- Zielona Wyspa”. Na spotkaniu gościliśmy laureatów i wyróżnionych z 10 białostockich przedszkoli wraz z rodzicami i nauczycielami oraz zaproszonych przedstawicieli Podlaskiego Kuratorium Oświaty, Książnicy Podlaskiej i Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczny Stok”.
    Laureaci miejsc I-III obu kategorii wiekowych zaprezentowali się na żywo w wierszach i piosenkach. Po części artystycznej dzieciom nagrodzonym i wyróżnionym zostały wręczone nagrody i dyplomy. Następnie zostały złożone podziękowania nauczycielom i rodzicom za wspaniałe przygotowanie dzieci do konkursu.

Ogromnym wyróżnieniem dla Przedszkola Samorządowego Nr 87, ale także dla przedszkoli biorących udział w konkursie było objęcie przedsięwzięcia honorowymi patronatami. Nadało to konkursowi prestiżu i dodatkowo podkreśliło szczególne znaczenie poruszanej tematyki. Serdeczne podziękowania za objęcie honorowym patronatem kierujemy do:

Pana Tadeusza Truskolaskiego- Prezydenta Miasta Białegostoku,
Pani Beaty Pietruszki- Podlaskiego Kuratora Oświaty,
Pana Mirosława Markowskiego- Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej „Wody Polskie”,
Pana Jerzego Cywoniuka- Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Słoneczny Stok
Pani Beaty Zadykowicz – Dyrektora Książnicy Podlaskiej

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jerzego Cywoniuka, który był głównym sponsorem nagród. Dzięki hojności Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Słoneczny Stok" mogliśmy kupić dzieciom wspaniałe nagrody. Dziękujemy także pracownikom Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej „Wody Polskie” i pracownikom Książnicy Podlaskiej za bogate i hojne wsparcie rzeczowe konkursu.

napis papier niebieski 200