,,Bezpieczne wakacje" 2021

frontDSC 0531Dnia 10 czerwca 2021 roku, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przeprowadzili pogadankę dla klas I-III.   Tematem spotkania były ,,Bezpieczne wakacje". Uczniowie chętnie wypowiadali się na zadane pytania przez Panią funkcjonariusz policji Joannę Gustek.  Ponadto klasa VIIa uczestniczyła w ,,Biegu o zdrowie". Najlepszy czas na 800 m wśród dziewcząt uzyskał Karolina Dziejma, natomiast wśród chłopców Andrzej Lebejko. Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie dziękujemy i zachęcamy w następnym roku do kolejnej rywalizacji sportowej.

Uczennicy VIIa, Julii Koronieckiej serdecznie dziękujemy za pomoc i oprawę fotograficzną.

<<<GALERIA>>>