PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA VI KRASNOLUDKI >>> DZIEŃ BABCI I DZIADKA GR. KRASNOLUDKI-2020-21

DZIEŃ BABCI I DZIADKA GR. KRASNOLUDKI-2020-21

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci z naszej grupy przygotowały z tej okazji swoim Babciom oraz Dziadkom niespodziankę. ,,Krasnoludki” zaprezentowały wiersze oraz piosenki. W ten szczególny sposób okazały swoją miłość.

W dniu Waszego święta
Kochana Babciu
&
Drogi Dziadku