PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA II JEŻYKI >>> BAŚNIE I BAJKI-2020-21

BAŚNIE I BAJKI-2020-21

W minionym tygodniu Jeżyki poznawały znane baśnie i bajki. Głównym celem każdych zajęć było rozwijanie zainteresowań literaturą i inspirowanie dzieci do wyrażania treści bajek w formie ekspresji ruchowej i dramy. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak dbać o książki, obejrzały przedstawienie "Królewna Śnieżka" w wykonaniu Teatru Rodziców naszych przedszkolaków oraz wcielały się w rolę postaci bajkowych. Najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa w Czerwonego Kapturka.

20210209 093056 Copy

1   2  3   4   5   6   7