SPORT w SZKOLE >>> LEKKATLETYKA >>> MARTYNA JANUĆ - UCZENNICA KLASY I L - MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

P1140012mW dniu 22 X 2011 w lesie na Pietraszch odbył się Finał Wojewódzkich Indywidualnych Biegów Przełajowych.

Bardzo dużym sukcesem zakończył się bieg na dystansie 1000 m dziewcząt, gdzie nasza uczennica Martyna Januć z klasy I L zdobyła złoty medal i została Mistrzynią Województwa na rok szkolny 2011.

Wśród chłopców w stawce 60 zawodników z całego województwa Andrzej Murawski uczeń klasy I w biegu na dystansie 1500 metrów wywalczył miejsce na podium zajmując III miejsce.