PRZEDSZKOLE >>> Uroczystość Pasowania na przedszkolaka 2020

Uroczystość Pasowania na przedszkolaka 2020

pasowanie27 listopada 2020 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka dzieci z grup: I Biedroneczki, II Jeżyki oraz VI Krasnoludki. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pan Dyrektor, Dariusz Mierzyński, przyjął dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Gratulujemy naszym drogim przedszkolakom!

<foto1>  <foto2>  <foto3>

Link do fotorelacji