PRZEDSZKOLE >>> ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA-2020-21

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA-2020-21

26 listopada obchodziliśmy w przedszkolu
Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z okazji święta ukochanych, pluszowych misiów dzieci wzięły udział w zabawie opartej na pedagogice cyrku. Przedszkolaki obejrzały zabawne przedstawienie, które przygotowały nauczycielki z przedszkola. Głównymi bohaterami widowiska były oczywiście ukochane misie oraz dowcipne klauny, które angażowały małych widzów do wspólnej zabawy. Dzieci radośnie tańczyły w rytm misiowych przebojów. Mogły także posmakować uprawiania sztuki cyrkowej - próbowały swoich sił w: kręceniu ringo na nadgarstku, przechodzeniu przez kolorowe obręcze, chodzeniu z parasolem po linie, puszczaniu baniek, a także w chodzeniu na szczudłach! Wisienką na torcie było wystąpienie iluzjonisty, który zaprezentował przedszkolakom zapierające dech w piersiach sztuczki.
Przyjazną atmosferę tego dnia dopełniały dziecięce przebrania: maski, opaski, kostiumy upodabniające dzieci do pluszowych misiów.

20201126 103248 Copy

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14