PRZEDSZKOLE >>> OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI-2020-21

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI-2020-21

11 listopada to szczególny dzień dla Polaków. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała wolność. 12 listopada nasze Przedszkolaki upamiętniły rocznicę odzyskania niepodległości. Dzieci zaprezentowały wiersze i pieśni patriotyczne. Przy użyciu tablicy interaktywnej dzieci przypomniały sobie znaczenie symboli narodowych oraz utrwaliły treści dotyczące tego ważnego wydarzenia historycznego. Na zakończenie, pamiętając o zachowaniu odpowiedniej postawy, dzieci odśpiewały Hymn Polski.

IMG 5151 Copy

1   2   3   4   5