PRZEDSZKOLE >>> ZAJĘCIA Z TABLICY INTERAKTYWNEJ-2020-21

ZAJĘCIA Z TABLICY INTERAKTYWNEJ-2020-21

Po raz pierwszy dzieci z Przedszkola 87 uczestniczyły w zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.
Zajęcia przeprowadziły nauczycielki z naszego przedszkola.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu dydaktycznego przedszkolaki mogły pogłębić swoją wiedzę na temat: „Jak dbać o zwierzęta”. Obejrzały również film pt. „Wiejskie podwórko”, przedstawiający życie zwierząt mieszkających na wsi.
Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Przedszkolaki z niewielką pomocą nauczyciela wykonywały też różnorodne ćwiczenia z zakresu edukacji przyrodniczej.

IMG 9681 Copy

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  11