SPORT w SZKOLE >>> LEKKATLETYKA >>> Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego - Kielce 2011

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego - Kielce 2011

P1130904Uczeń klasy III L Paweł Suproń - Mistrzem Polski
na 110 m przez płotki!

W dniach 1-2 października 2011 roku w Kielcach odbył się Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego uznawany za Mistrzostwa Polski Młodzików. Bardzo wysokie miejsca i dobre wyniki uzyskali uczniowie klasy III L reprezentujący województwo podlaskie.

>> Galeria zdjęć z zawodów <<

I miejsce, złoty medal, rekord życiowy i rekord szkoły na dystansie 110 m przez płotki wywalczył Paweł Suproń. Uzyskany wynik - [15.04 s.] – jest najlepszym rezultatem w Polsce w sezonie 2011.

IV miejsce i rekord życiowy w pchnięciu kulą wywalczyła Klaudia Kardasz. Wynik - [13.63 m] - daje jej 5 miejsce w Polsce w bieżącym sezonie.

IX miejsce i rekord życiowy na 300 m uzyskał Damian Korol. Osiągnięty wynik - [37.21 s.] – jest  13 rezultatem w rankingu 2011 r.

Wyniki zawodów na stronie PZLA.