PRZEDSZKOLE >>> DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ-2020-21

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ-2020-21

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki chciały podziękować dyrekcji i wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Nie zabrakło życzeń, które stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i życzliwość. Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński skierował do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego wiele ciepłych słów. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

received 2048093848655797 Copy

1   2   3   4   5