PRZEDSZKOLE >>> BIBLIOTEKA DLA RODZICÓW-2020-21

BIBLIOTEKA DLA RODZICÓW-2020-21

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców od roku szkolnego 2020/2021 w Przedszkolu Samorządowym Nr 87 funkcjonuje Biblioteka dla Rodziców.

W księgozbiorze znajduje się literatura dotycząca rozwoju dzieci, problemów pojawiających się w procesie wychowania dzieci, sposobów ich rozwiązywania oraz rozwijającą kompetencje wychowawcze rodziców. Literatura zebrana w Bibliotece dla Rodziców może być pomocna w wychowywaniu i zrozumieniu dzieci, może dawać rozwiązania konkretnych trudności, ale też inspirować do poszukiwania własnych dróg skutecznych działań wychowawczych.

Regulamin Biblioteki i spis książek znajduje się na tablicy informacyjnej każdej grupy oraz na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola.

Serdecznie zapraszamy opiekunowie Biblioteki- Urszula Szerge i Jadwiga Urban

W związku z sytuacją epidemiczną prosimy, aby zgłaszać chęć wypożyczenia danej książki drogą elektroniczną na e-mail :

Książka zostanie przekazana przy odbiorze dziecka. Zwracane książki będą poddawane kilkudniowej kwarantannie.