PRZEDSZKOLE >>> Drodzy Rodzice! Informacje przedszkolne

Drodzy Rodzice! Informacje przedszkolne

Obecnie nie wiemy, jak będzie wyglądała edukacja od 1 września 2020 roku. Przedszkole obowiązuje przestrzeganie aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Edukacji Narodowej. Z uwagi na zmieniającą się sytuację epidemiczną w kraju zasady edukacji małych dzieci i ich pobyt w przedszkolu zostaną określone w późniejszym terminie. Ze względu na powyższe, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego.

Zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci nowo przyjętych na zebrania organizacyjne, które odbędą się w salach poszczególnych grup:

grupa I i II dn. 27.08.2020 (czwartek) o godz. 17.00,

grupa III i IV dn. 26.08.2020 (środa) o godz. 17.00.

Dnia 31.08.2020 (poniedziałek) zapraszamy Rodziców z dziećmi na spotkanie adaptacyjne na placu zabaw
(na spotkanie przychodzi jeden rodzic z dzieckiem z zachowaniem wszelkich środków ostrożności: osłona ust i nosa, dezynfekcja rąk)

grupa I i II o godz. 9.30,

grupa III i IV o godz. 10.30.

W przypadku niesprzyjającej aury pogodowej zajęcia odbędą się na salach gimnastycznych.