SPORT w SZKOLE >>> NEWS >>> Spotkanie z mistrzynią sportu

Spotkanie z mistrzynią sportu

frontW ramach projektu gimnazjalnego „Znani, lubiani i podziwiani, czyli spotkanie z ciekawymi białostoczanami" uczennice klasy II L pod czujnym okiem opiekunki – p. Ewy Mroziewskiej, zorganizowały spotkanie z wielokrotną olimpijką, znakomitą kulomiotką i mistrzynią Polski, lekkoatletką p.Krystyną Zabawską Danilczyk.
W specjalnej prezentacji młodzież klas sportowych gimnazjum poznała najważniejsze osiągnięcia honorowego gościa na arenie międzynarodowej. Sławna zawodniczka Podlasia Białystok opowiadała o przebiegu swej sportowej kariery. Podkreślała, że sukces można osiągnąć tylko poprzez ciężką, systematyczną i wytrwałą pracę. Uczniowie mieli możliwość popisać się swoją wiedzą w mini quizie lekkoatletycznym i sprawnością fizyczną. W zabawnych konkurencjach zmierzyli się z mistrzynią sportu. W nagrodę można było otrzymać zdjęcie lekkoatletki. Spotkanie uatrakcyjniła sesja zdjęciowa z gwiazdą „królowej sportu" oraz możliwość zdobycia autografu podziwianej na całym świecie białostoczanki – p. Krystyny Zabawskiej Danilczyk.