PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> SPECJALIŚCI >>> PROPOZYCJE ĆWICZEŃ- 11-15.05.20-SPECJALIŚCI

PROPOZYCJE ĆWICZEŃ- 11-15.05.20-SPECJALIŚCI

W trosce o przedszkolaki objęte pomocą psychologiczno- pedagogiczną w naszej placówce proponujemy ćwiczenia i zabawy do realizacji z dziećmi.

opracowały:

mgr Ewelina Zaręba- terapeuta pedagogiczny

mgr Joanna Sienkiewicz- pedagog rewalidacyjny

mgr Marta Twarowska- psycholog

mgr Agnieszka Prus- logopeda

PROPOZYCJA ĆWICZEŃ Z ZAKRESU ZAJĘĆ KOREKCYJNO- KOMPENSACYJNYCH I REWALIDACYJNYCH:

USPRAWNIANIE MOTORYKI DUŻEJ I ELEMENTY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ.PDF

USPRAWNIANIE MOTORYKI MAŁEJ, ELEMENTY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, PRZYGOTOWANIE DO NAUKI PISANIA.PDF

USPRAWNIANIE MOWY, PRZYGOTOWANIE DO NAUKI CZYTANIA.PDF

LOGICZNE MYŚLENIE, PAMIĘĆ, SPOSTRZEGANIE, KONCENTRACJA.PDF