TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2011 >>> Samorząd Uczniowski - Trzymaj Formę 2011

Samorząd Uczniowski - Trzymaj Formę 2011

DSC00179

Jak co roku – Samorząd włączył się w akcję „Trzymaj Formę”. Uczniowie przygotowali stoisko, przy którym można było spróbować owocową sałatkę.

Ale nic za darmo.Śmiech Najpierw trzeba było odpowiedzieć na jedno z pytań, przygotowanych przez członków SU. Odwoływały się one do wiadomości z różnych dziedzin: od biologii i matematyki zaczynając, na zabawnych rebusach językowych kończąc.

Wszyscy uczestnicy samorządowego quizu wygrali pyszną sałatkę.Śmiech

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7

Dorota Artysiewicz