ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
DL@ NAUCZYCIELA >>> ZOOM jak dołączyć do sesji...

ZOOM jak dołączyć do sesji...

Drukuj

Aby dołączyć do sesji (lekcji online, rady online) nie musisz wcześniej instalować aplikacji Zoom. Możesz, ale nie musisz. Jeżeli zainstalowałeś Zomm to w aplikacji nie musisz mieć konta, jest ono potrzebne tylko wtedy, kiedy organizujesz takie sesje (lekcje, spotkania, webinaria, narady i rady) ale nie jest potrzebne kiedy się dołączasz jako uczestnik.

Zakładam, że używacie komputera (laptopa) i takie rozwiązanie rekomenduję.  Możliwe jest używanie Zomma na IOS i Androidzie - rozwiązanie nie polecane.

Konieczny jest dostęp do internetu i działające głośniki, kamera może być, ale nie jest konieczna, mikrofon zalecany ale nie konieczny.

Po pojawieniu się linku (odnośnika, hiperłącza) klikacie na niego i pobieracie plik (nieważne czy macie zooma w cześniej zainstalowanego czy nie). Uruchamiacie pobrany plik. Odpowiadacie na kilka pytań (są po angielsku jak cały program) czy chcecie być widoczni i słyszani. Pobranie i dołączeni do sesji trwa kilka minut (zależy od szybkości łącza i jak szybko reagujecie) Czytajcie każdy ekran czy okno które się pojawi. Podajecie swoje Imię i nazwisko TO JEST WAŻNE, bo bez tego nie rozpoznam Was jeżeli kamera będzie wyłączona. Zakładam, że do dołączenia nie będzie potrzebne hasło (to może się zmienić) jeżeli będzie koniecznie pojawi się pod linkiem na stronie www. Sesja trwa max 40 minut. Odświerzajcie stronę 5 minut przed spotkaniem online do momentu pojawienia się odnośnika.

Aby przetestować możliwości Wasze i Waszego sprzętu, jako dyrektor :) działu IT oraz jednocześnie Account manager komórki Wdrożeń i Zastosowań Rozwiązań nie wymagających fizycznej obecności w Zakładzie w skrócie WiZRnWFOwZ  proponuję spotkanie wirtualne...

CZWARTEK 04.16.2020 GODZINA 12.00

<<< udało się >>>