TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2011 >>> Konkursy dla klas VI - Trzymaj Formę 2011

Konkursy dla klas VI - Trzymaj Formę 2011

DSC00208

Dzień Otwarty to również dzień konkursu wiedzowego dla klas VI z białostockich szkół podstawowych. Do rozgrywek zgłosiło się 13, ale udział w konkursie wzięło 12 szkół: SP nr 11, SP nr 12, SP nr 14, SP nr19, SP nr 21, SP nr 28, SP nr 29, SP nr 34, SP nr 43, SP nr 44, SP nr 45, SP nr 49.

Uczniowie zmierzyli się z dziesięcioma zadaniami: dziewięć wymagało wiedzy z języka polskiego, historii, matematyki i przyrody; jedno sprawdzało sprawność fizyczną uczestników (skoki przez skakankę).

Jury konkursu, składające się z nauczycieli, pracujących w PG nr 18 (panie: Anna Daniluk, Ewa Janczarska, Grażyna Brzostowska, Bogusława Turowska – Kuzyka, Alina Wardowicz) ustaliło wyniki:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 44,

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 29,

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 34.

Wyróżnienia otrzymały:

Szkoła Podstawowa nr  45 i Szkoła Podstawowa nr 49.

Wszyscy uczniowie ze szkół podstawowych, biorący udział w naszym konkursie, otrzymali nagrody.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu i ich opiekunów.

trzymajformegif

Joanna Fiłończuk