TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2011 >>> Zdrowa żywność - projekt - Trzymaj Formę 2011

Zdrowa żywność - projekt - Trzymaj Formę 2011

DSC07851

W ramach projektu uczniowie klasy II p wykonali prezentację multimedialną na temat zdrowej i niezdrowej żywności. Miała ona na celu poszerzenie wiedzy na ten temat oraz uświadomienie sobie i wzięcie odpowiedzialności za to co jemy. W trakcie realizacji projektu pojechaliśmy do miasta aby znaleźć miejsca w Białymstoku gdzie można kupić czy zjeść zdrową żywność (załączone zdjęcia). Byliśmy także u dietetyka. Uczniowie przygotowali też sałatki zrobione ze składników zdrowej żywności według własnego przepisu, które można było skonsumować  w trakcie prezentacji projektu.

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10

Barbara Lajdorf