TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2011 >>> Grecy - Trzymaj Formę 2011

Grecy - Trzymaj Formę 2011

P3242610

Uczniowie klasy I a i I b postanowili "przenieść w czasie" naszych gości do starożytności. Odwiedzający znaleźli się na Olimpie w otoczeniu bogów greckich. Częstowano ich oliwkami, ambrozją, zapraszano do udziału w mini konkursie wiedzy o bogach greckich i rzymskich.

Można było spróbować swoich sił w warsztacie garncarskim i stworzyć wazę czarno- lub czerwonofigurową.

Najwięcej chętnych przyciągały jednak Pythie (kapłanki świątyni w Delfach) przepowiadające przyszłość. Większość śmiałków dowiedziała się, że czeka ich kariera w Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku.

trzymajformegif

Mirosława Kalina