ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
DL@ NAUCZYCIELA >>> Jak przygotowywać materiały na stronę DL@ ucznia?

Jak przygotowywać materiały na stronę DL@ ucznia?

Drukuj

Ułatwicie mi pracę. Gdy....

1. Jedna klasa (lub klasy, jeżeli taki sam materiał, dla wszystkich) wysyłącie jeden plik. Najlepiej pdf.

2. W temacie mejla piszcie to co jest tytułem artykułu na stronie. Podam dobry przykład "Klasa 6, powtórzenie czasów cz. 2 język angielski".
Dla mnie to kopiuj wklej, Nie muszę zastanawiać się co wpisać. Numerujcie też materiały np. Klasa 5, zadania 4 język angielski,

3. Sprawdzajcie po umieszczeniu swoje materiały czasem linki nie działają przez złe nazywanie plików.

4. Nie przesyłajcie plików o takich samych nazwach. Unikajcie polskich znaków (ą,ę ź itp) i znaków specjalnych (,!- spacja.;) Zamiast spacji wstawiajcie _ (podłogę, podkreślnik).

5. W mejlu piszcie od kogo dostaję mejla. Wasze imię i nazwisko. Gdzieś w treści znowu poprzebne mi do ...kopiuj wklej.

6, Nie wysyłajcie kilku, kilkunastu plików pdf. Scalcie je. Jest do tego darmowy program. Jest informacja o programie w artykule przydatne linki.

7. Zapisujcie pliki w formacie pdf. Jak to zrobić w OpenOffice i word jest w jednym z filmików na naszym kanale na Youtube. Menu górne strony.

 

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.