ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
DL@ NAUCZYCIELA >>> Pytanie. Czy w dzienniku poprzez wiadomości można przesyłać pliki?

Pytanie. Czy w dzienniku poprzez wiadomości można przesyłać pliki?

Drukuj

Vulkan zmienia dziennik i dodaje nową funkcjonalność przesyłania plików przez platformę MIcrosoftu. My z tego nie skorzystamy. Ale może niebawem będzie można dodawać pliki..


O ile mi wiadomo (99%) raczej  nie (stan na 22.marca 2020). Do otrzmymywania plików z kartami pracy nalezy używać adresów majlowych służbowych (taka karteczka, którą każdy z was dostał, na niej są wszystkie poprzebne dane do poczty służbowej). 

Jeżeli chcecie przesłać pliki do (ucznia, rodzica) poprzez dziennik możecie założyc konto Google i skopiować i udostępnić link do pliku z Dyku Google poprzez wiadomośc w dzienniku. Nagrałem o tym filmik na Youtube. Link dodany do wiadomości w dzienniku jest hiperłączem (kursor myszki po najechaniu przeniesie nas do przeglądarki domyślnej stron www).

https://youtu.be/m_ZYvibNhcA

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.