BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Walentynki w bibliotece ♥ 2018

Walentynki w bibliotece ♥ 2018

front walentyTradycją biblioteki szkolnej stało się „osładzanie” dnia Św. Walentego. Jak co roku i tym razem 14 lutego 2018 w pomieszczeniu wypożyczalni działała „Kawiarenka Walentynkowa”, gdzie można było spróbować różnych domowych ciast i ciasteczek. Każdy, kto skorzystał tego dnia z wypożyczalni, otrzymywał słodkie czekoladowe serduszko. W związku z naszą akcją, tego dnia kawiarenkę odwiedziło 211 osób. Po raz pierwszy gościliśmy czytelników z klas pierwszych. Dodatkowo uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę w konkursie „Zakochane pary w literaturze pięknej”.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8>

Nauczyciele bibliotekarze