BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Pasowanie na Czytelnika Szkoły Podstawowej nr 48

Pasowanie na Czytelnika Szkoły Podstawowej nr 48

front1212Dnia 22 listopada 2017 roku w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na czytelnika biblioteki. Tego dnia mali uczniowie zapraszani byli do gabinetu tajemniczego pisarza, w postać którego wcieliła się jedna z nauczycielek-bibliotekarzy. Pisarz dokonywał aktu pasowania na czytelnika za pomocą dużego gęsiego pióra. Goście otrzymali nalepki oraz imienne zakładki do książek wykonane przez panie z biblioteki i oficjalnie mogli przystąpić do wypożyczania książek. Życzymy im miłych wrażeń w trakcie czytania.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>

Nauczyciele bibliotekarze