ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PRZEDSZKOLE >>> Światowy Dzień Pluszowego Misia - galeria 2017

Światowy Dzień Pluszowego Misia - galeria 2017

Drukuj

frontDSC 1573W dniu 24 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia przedszkolaki przyszły ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przybyły misie duże, małe, kolorowe i puchate a każdy był piękny i wyjątkowy. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, śpiewanie piosenek, misiowe tańce .Rozstrzygnięto również wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny ,,Mój ukochany Miś’’. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału za rok.

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.