PRZEDSZKOLE >>> Światowy Dzień Pluszowego Misia - galeria 2017

Światowy Dzień Pluszowego Misia - galeria 2017

frontDSC 1573W dniu 24 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia przedszkolaki przyszły ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Przybyły misie duże, małe, kolorowe i puchate a każdy był piękny i wyjątkowy. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, śpiewanie piosenek, misiowe tańce .Rozstrzygnięto również wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny ,,Mój ukochany Miś’’. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału za rok.