ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
OGŁOSZENIA >>> Wyjątkowe gimnazjum docenione przez CISCO z USA

Wyjątkowe gimnazjum docenione przez CISCO z USA

Drukuj
merakk111

Część, niewielka, informacji w tym artykule, to mój żart prima aprilisowy....  co jest prawdą a co fałszem? Odpowiedzcie sami :)
Miło mi zakumonikować, że na zaproszenie śwatowego lidera w produkcji informatycznych urządzeń sieciowych, firmy Cisco, uczestniczyłem w seminarium zorganizowanym w Londynie (firma CISCO jest z USA)  a następnie w szkoleniu w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (foto1 foto2). Firma doceniła odważne koncepcję przebudowy architektonicznej w naszej szkole, związane z tworzeniem oddziałów przedszkolnych na parterze PG nr 18. Oto co do nas napisali.

"Idea współczesnej transpozycji form modernistycznych ujętych w ortogonalną, zdyscyplinowaną kreację geometryczną jest przekonywująca i nośna ideowo, poszukująca poprzez wyraz estetyczny nowego znaku identyfikacji, odwołującego się do eleganckiego i zdyscyplinowanego w formie, poszukiwania wyrazu estetycznego i tektonicznego. Wysokie walory estetyczne, adekwatne do rangi obiektu i budujące prestiż instytucji pozwalają na wykreowanie dużego przedpola, stanowiącego interesującą wizję polifunkcjonalnej przestrzeni publicznej, dlatego firma CISCO MERAKI udostępnia nieodpłatnie PG nr 18 swoje urządzenia zwracająć uwagę, że są one objęte dożywotnią gwarancją (sprzęt w ciagu 3 dni wysyłany jest przez Fedex z centrali)."

Wszystkich niedowiarków zapraszam do holu głównego naszej szkoły i wyszukanie poprzez wifi sieci gim18_free. Sieć jest bezpłatna, nie wymaga hasła, w celu identyfikacji należy otworzyć przeglądarkę internetową i zobaczyć logo naszej szkoły oraz życzenia miłego serfowania. Tylko tyle. Tak się cieszyłem w Londynie (siedziba CISCO szklana elewacja)  z wyróznienia dla naszej szkoły, bo niecodziennie otrzymuje się sprzęt wart 3tys. zł (foto3) k.klem