ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SIATKÓWKA S.O.S. >>> "One Day More 4 Volleyball" 2016

"One Day More 4 Volleyball" 2016

Drukuj

logo4dayPolski Związek Piłki Siatkowej zaprosił wszystkich sympatyków siatkówki do udziału w akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) - "One Day More 4 Volleyball" (Jeden dzień Więcej dla Siatkówki).

Akcja polegała na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego.

Nasza szkoła też uczestniczyła w tej akcji, zachęcając inne szkoły do rozegrania meczy. Udział wzięły dziewczęta z PG 15, PG 19 oraz naszej szkoły. Mecze rozegrano na halach sportowych w SP 37, PG 15, PG 18.

Dziękujemy dziewczętom za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za 4 lata, być może w większym gronie.

<<<<galeria>>>

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.