WOLONTARIAT >>> akcje wolontariatu >>> Walentynki WOLONTARIATU 2016

Walentynki WOLONTARIATU 2016

front walenty2016W Publicznym Gimnazjum nr 18 pamiętamy zarówno o zakochanych jak i o tych, którzy ciągle szukają bratniej duszy. Dlatego też w poniedziałek 15 lutego wspominając święto zakochanych oraz dzień singla członkinie Szkolnego Koła Wolontariatu mnożyły miłość i przyjażń wśród uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły rozdając symboliczne serduszka. To była wspaniała okazja do tego, by na twarzach obdarowanych zobaczyć uśmiech. Po zrealizowaniu odpowiedzialnej misji przekazywania dobra na wolontariuszki czekał słodki serduszkowy poczęstunek.

<<galeria>>>