ŚWIETLICA >>> „Zgaduj – zgadula: kto jest kto”

„Zgaduj – zgadula: kto jest kto”

P1120598m„Rozpoznaj swego nauczyciela” to konkurs fotograficzny zorganizowany w świetlicy z okazji Święta KEN. Chętni nauczyciele przynieśli swoje zdjęcia z dzieciństwa, a uczniowie mieli ich rozpoznać, co wcale nie było łatwe. Ale dali radę!  Największą spostrzegawczością wykazały się uczennice klasy III A: Ola Arciszewska i Paulina Wyłuda (12 poprawnych odpowiedzi) oraz Ania Topczewska z klasy II L, Magda Liżewska i Sebastian Zdanio z klasy III L (po 8 trafień).

Zgadywanka spodobała się wszystkim – i nauczycielom i uczniom. Serdecznie dziękujemy z udział w zabawie.

Foto1 Foto2

Opiekunowie świetlicy