ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
SIATKÓWKA S.O.S. >>> Sukces siatkarek 2015!

Sukces siatkarek 2015!

Drukuj

frontbasTego jeszcze nie było - I i II miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Młodziczek!

Data 21-22 lutego 2015 r. długo zostanie w pamięci uczestników Finału Mistrzostw Województwa Młodziczek w Sejnach, a to za sprawą I i II miejsca uzyskanego przez dwa zespoły z jednej szkoły ( SOS przy Publicznego Gimnazjum Nr 18 w Białymstoku)

Aby wywalczyć awans do finałowej czwórki, należało zająć I miejsce w grupie. Dokonały tego dwa zespoły dziewcząt BAS z PG 18.

BAS I Białystok wygrał wszystkie swoje mecze i zdobył tytuł mistrza województwa podlaskiego w kategorii młodziczek.

Trzy pozostałe zespoły miały po jednej wygranej i dwie porażki. Stosunek setów był u wszystkich taki sam i trzeba było liczyć tzw. „małe punkty”, a te miał najlepsze zespół BAS II Białystok, który zajął drugie miejsce.

 

<<<galeria>>>

Oba zespoły uzyskały awans do rozgrywek centralnych, niestety według przepisów PZPS możemy wystawić tylko jedną drużynę.(wyjazd 21 marca do województwa lubelskiego)

Klasyfikacja mistrzostw województwa podlaskiego w kategorii młodziczek     (dziewczęta ur. w 2000 i 2001r.) 

 1. BAS I Białystok
 2. BAS II Białystok
 3. MUKS „Gim-Net” 1 Mońki
 4. Pomorzanka Sejny
 5. BAS 4 Białystok
 6. MUKS Gim-Net 2 Mońki
 7. UKS Sprint 1 Płociczno-Tartak
 8. BAS 3 Białystok
 9. UKS „Danex” Siemiatycze
 10. 10.UKS Akademia Siatkówki Łapy

11.UKS Sprint 2 Płociczno-Tartak

12.MOSiR Bielsk Podlaski

 

BAS I Białystok Aleksandra Dec – kapitan, Angelika Puciłowska, Karolina Bayer, Aleksandra Szymańska, Anna Trusiewicz, Urszula Kożuchowska, Kamila Puzanowska, Emilia Dzedzej, Gabriela– trener Brunon Borek

BAS II Białystok – Gabriela Mikołajuk – kapitan, Weronika Jarmoc, Gabriela Szczesiul, Katarzyna Lichodziejewska, Martyna Chwojko, Monika Pankiewicz, Małgorzata Pietroczuk, Magdalena Wiszowata, Kinga Ciborowska, Dominika Stasiukiewicz  – trener Lucyna Dobrzyńska.

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.