OGŁOSZENIA >>> Uczniu, rodzicu, nauczycielu

Uczniu, rodzicu, nauczycielu

czekamy naZagłosuj na nasz projekt pt. „Renesansowa osiemnastka, czyli jak ubrać króla” w konkursie „Projekt z klasą Nowej Ery”. Do wygrania nagrody pieniężne po 2 tys. zł na dofinansowanie realizacji projektu. Stroje dla pary królewskiej to nasza wspólna sprawa.

Kliknij w link: http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa5/projekty.html#boxes

Następnie w pole szukaj wpisz numer projektu, czyli 328. Kliknij zagłosuj, a następnie wpisz swój adres mailowy oraz imię i nazwisko (numer telefonu nie jest konieczny). Na twoją pocztę przyjdzie link do strony, w który musisz kliknąć. Już zagłosowałeś!. Głosować można raz dziennie z jednego adresu mailowego. Przy kolejnych głosowaniach wystarczy podanie adresu mailowego, bez potrzeby wchodzenia we własną skrzynkę odbiorczą.

Głosujcie codziennie do 12 grudnia.