Dbaj o zdrowie!

cert malyWe wrześniu 2013 roku przystąpiliśmy do projektu „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa  w zakresie żywienia i aktywności fizycznej” w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE. Dzięki zaangażowaniu i kreatywnej, efektywnej pracy całej społeczności szkolnej: nauczycieli, uczniów i rodziców już po pierwszym roku uczestnictwa spełniliśmy wszystkie kryteria i uzyskaliśmy certyfikat „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej”.W roku szkolnym 2014/15 w ramach projektu „Zachowaj równowagę” nadal prowadzimy i rozwijamy działania promujące zdrowy styl życia, czyli prawidłowe żywienie i aktywność fizyczną wśród młodzieży naszego gimnazjum.

<<<<zobacz certyfikat w powiększeniu>>>>