ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
WOLONTARIAT >>> akcje wolontariatu >>> Szlachetna paczka 2014

Szlachetna paczka 2014

Drukuj

Drodzy Darczyńcy!
witajcie w Drużynie SZLACHETNEJ PACZKI!

paczka600

Już po raz 5 wybraliśmy rodzinę, której WSPÓLNIE przygotujemy SZLACHETNĄ PACZKĘ.

Dziękujemy, że chcecie razem z nami nieść mądrą pomoc. Dzięki WAM rodzina, która dzisiaj przegrywa walkę z biedą, otrzyma nadzieję i inspirację do samodzielnego poradzenia sobie w życiu.

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarunkiem, ale strzałem prosto w serce. Przygotowana przez NAS paczka to coś więcej niż pomoc materialna. To znak, że potrzebujący są dla kogoś ważni i że jest ktoś, kto w nich uwierzył po to, aby oni potrafili uwierzyć w siebie.

W gablocie Wolontariatu na I piętrze oraz pokoju nauczycielskim znajdziecie opis rodziny, którą wybraliśmy i listę potrzeb jej członków. Ponadto pani Ela Bołbot odpowie na wszystkie pytania związane z paczką.

Zapraszamy do WSPÓLNEJ akcji!

Na czwartek 27 listopada zaplanowaliśmy kiermasz ciasta. Dochód z niego zasili Szlachetną Paczkę.

WOLONTARIUSZE

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.