SPORT w SZKOLE >>> NEWS >>> WIELKI SUKCES PG 18 !!!

WIELKI SUKCES PG 18 !!!

frontDSC 2991

20 września 2014 r. na Stadionie Lekkoatletycznym odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2014-2015.

Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński odebrał Puchary za zajęcie III miejsca we Współzawodnictwie Sportowym Gimnazjów Województwa Podlaskiego od Podlaskiego Kuratora Oświaty Pana Jerzego Kiszkiela oraz Wiceprezydenta Miasta Białegostoku Pani Renaty Przygockiej.

Chłopcy 1 miejsce

Dziewczęta 12 miejsce

Po uroczystej dekoracji rozpoczęły się sztafety olimpijskie chłopców /800+400+200+100/. Startowało osiem najlepszych gimnazjów województwa podlaskiego.

Byliśmy bezkonkurencyjni

i wygraliśmy z dużą przewagą zajmując I miejsce.

Oto zwycięzcy: Sawicki Dawid, Kaliszewicz Jakub, Wysocki Kamil, Packiewicz Adrian. Trener Jarosław Suproń

<<<obejrzyj fotogalerię>>>
foto Kasia Duda

Tak wysokie miejsce naszej szkoły w klasyfikacji Województwa Podlaskiego to przede wszystkim praca nauczycieli wychowania fizycznego: Jarosława Supronia, Barbary Zajkowskiej, Grzegorz Ejsmonta, Andrzeja Marczuka, Jacka Klimaszewskiego, Lucyny Dobrzyńskiej, Zbigniewa Zajko, Eugeniusza Zdanowicza.

Życzymy dalszych sukcesów w roku szkolnym 2014-2015.